XS
SM
MD
LG
XL
Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Firmamız 2004 yılında BAĞCILAR-Güneşli'de başladığı, oluklu mukavva üretim faaliyetlerine İSTANBUL / BAĞCILAR'da bulunan 5000m² kapalı alana sahip fabrikasında devam etmektedir.


Karma Ambalaj müşteri memnuniyetine verdiği önem, personeline sağladığı eğitim, ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile TOPLAM BAŞARI ilkesini benimsemiştir.

Tesisimiz 7000m² arazi üzerine kurulu 5000m² kapalı alana sahiptir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek makine parkını sürekli genişletmekte ve yenilenmekte olan firmamızın kurulu kapasitesi 15000 Ton/Yıldır..

 

 

Karma Ambalaj Oluklu Mukavva, San. Tic. Ltd. Şti. olarak Kutu tesislerimizde müşterinin istemiş olduğu her ebatta, baskılı veya baskısız, yapıştırma veya dikişli, klasik veya kesimli kutu, tava vb. ürünler gerektiğinde numunesi de hazırlanarak, müşteri tarafından onayı alınmak sureti ile seri üretime geçilmektedir.

 Ürünlerimizin çevreye yan etkisi olmamakla beraber çalışmalarımızı insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde sürdürmekteyiz. Çalışanlarımızın memnuniyetini de sağlayan firmamız yüksek kalitede mal ve hizmet üretmede sürekliliğini her şart ve koşulda gerçekleştirmektedir. Kendimize çizdiğimiz yol "sıfır hata" stratejisidir... 

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım